Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638668

Järve JUKU klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 5. märts 2020

Töö kirjeldus

Meeldiva ja professionaalse klienditeeninduse tagamine, kauba vastuvõtt ja väljapanek, müügisaali korrashoid, töö kassas

Ootused kandidaadile

Positiivne suhtumine töösse, meeskonnas töötamise oskus, kohusetundlikkus, kiirus, ausus, vene keele oskus suhtlustasandil

Huvitavat tööd rahvusvahelise taustaga ettevõttes, stabiilset töösuhet ja head töökeskkonda, tööd paindliku graafiku alusel, põhi-ja tulemuspalka, ostusoodustusi kõikides meie keti kauplustes, koolitust ja arenguvõimalust.

Tööpakkumise number
#638668

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

Oleme Baltikumi suurim lastekaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte.
Meie jaemüügi kaupluste ketti kuuluvad:
Juku Mänguasjakeskus, BabyCity, ToyCity, KidzOne.
Hetkel on meil Eestis 18kauplust.

Vaata rohkem