Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688472

JÄRVE APOLLO kauplus otsib tiimi JUHATAJAT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 5. märts 2021

Töö kirjeldus

SINU väljakutseks saab

* kaupluse efektiivne ja tulemuslik juhtimine
* hoolitseda selle eest, et kaupluses on müügitiim, kes töötab ühiste eesmärkide suunas
* kaupluse atraktiivsete väljapanekute kujundamine

Ootused kandidaadile

Sobid Apollo kaupluste tiimi juhiks, kui

* Sul on eelnev meeskonna juhtimise kogemus
* Sa suhtud kirglikult müüki ja teeninduse arendamisse
* oled hea suhtlemisoskusega ning analüüsivõimega
* Sinu suurimaks kireks on armastus raamatute vastu

Ettevõte pakub

APOLLO pakub Sulle

* töökoha kiiresti arenevas ja karjäärivõimalusi pakkuvas ettevõttes
* põneva ja mitmekülgse töö kultuurses keskkonnas
* väärtusliku raamatukaupluse juhtimiskogemuse
* meelelahutuslikke soodustusi kõikides Apollo grupi üksustes – kauplustes, kinodes, kohvikutes ja restoranides

Kaupluste juhataja on valmis vahetustega tööks.

Tööpakkumise number
#688472

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

Apollo ettevõtete grupp on tänaseks ühest väärt raamatupoest kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtteks. Meie kliente ootab 18 hubast raamatukauplust, 10 kaasaegset kino, 10 värskendavat Blenderi mahlabaari, 3 kiusatust tekitavat Ice-Café jäätisebaari, Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus O`Learys, ehedaid Itaalia maitseid täis Vapiano restoranid ning maailmakuulus kiirtoidurestoranide kett KFC. Me jätkame hoogsalt, et pakkuda sisukat meelelahutust uute poodide, vabaajakeskuste, toitlustusäride ning põnevate toodetega terves Baltikumis.

Vaata rohkem