Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34121

Järvamaa/Jõgeva piirkonna ärijuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Järvamaa ja Jõgeva piirkonna müügitegevuse juhtimine, müügi planeerimine, koordineerimine ja edendamine, turundustegevuse planeerimine, rakendamine ja ürituste korraldamine vastavuses Kalevi müügi- ja turundusstrateegiale.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Kaubandus- või ärijuhtimisalast kõrgharidust
  • Juhtimiskogemust vähemalt 3 aastat
  • Eesti keele valdamist, inglise ja vene keele oskust vähemalt kesktasemel
  • Arvutikasutamise oskust
  • B kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • Tugevat meeskonda
  • Eneseteostusvõimalust
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Töö tulemustele vastavat tasu

Lisainfo

Töökoht asub Paides.
Konkursist osavõtuks palume saata CV ja sooviavalduse hiljemalt 16.sempembriks k.a. aadressil AS Kalev personaliteenindus, Põrguvälja tee 6, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75301, faksil 6077 725 või e-posti aadressil liina@kalev.ee
Lisainfo telefonil 6077783.

Tööpakkumise number
#34121