Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62004

Järelvalveinspektor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakvere linna haldusterritooriumil heakorraalase-, ebaseadusliku ehitustegevuse- ja keskkonnalase järelevalve teostamine ning rikkumiste tuvastamine,
menetlemine, hoiatuste ja ettekirjutuste tegemine

Ootused kandidaadile

ehitusalane või juriidiline kõrgharidus;
eelnev töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses sarnasel ametikohal;
eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
arvuti kasutamise oskus (Word tekstitöötlus, Excel tabelarvutus, e-post, Internet)
väga hea suulise ja kirjaliku eneseväljendamise oskus, pingetaluvus, vastutus- ja kohusetundlikkus, enesekehtestamisoskus;
B-kategooria juhilubade olemasolu;

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
erialast täiendkoolitust
eneseteostamisvõimalust

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga ja haridust tõendava dokumendi ärakirjaga esitada Rakvere
Linnavalitsusele aadressil Tallinna tn 5 RAKVERE 44306 hiljemalt 31. märts 2006.
Täiendav info: 322 5870, www.rakvere.ee

Tööpakkumise number
#62004