Värsked tööpakkumised

Järelvalve spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181410

Tööpakkumise number

181410

Töö kirjeldus

Järelvalve spetsialist vastutab kasvatuse eritingimustega kooli õpilaste ja töötajate füüsilise ning vaimse heaolu piisava kaitstuse eest.

Nõudmised kandidaadile

Eriharidusega Eesti kodanik, kellel on isiksuseomadused, füüsiline vorm ja tahe töötada riskilastega.

Pakume häid võimalusi enesearenguks: koolitust, piisavat töötasu, arenevat töökeskkonda, oma ala tundvaid kaastöötajaid.

Lisainfo

Alluvad: Järelvalve töötaja
Koostöövõrgustik :
kooli tasandil - juhiabi , üksuse juhid, personaalnõustajad, järelvalve töötajad;
koolivälisel tasandil -konstaablid, preventsioonitalitluse töötajad, kriminaalhooldusametnikud.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2009
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2009
Brutopalk:
Alates 13000 kuni 16000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu töö eest öötundidel

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele vanuses 12-18 aastat. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad resotsialiseeruda.