Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170493

Järelvalve spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaagvere Erikooli järelvalve spetsialist tegeleb erikooli õpilaste elukeskkonna turvalisuse ja põhiseaduslike piirangute sedusjärgse tagamisega.

Ootused kandidaadile

  • Kutseharidus sisekaitse, riigikaitse, sotsiaaltöö või päästeteenistuse valdkonnas.
  • Töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, efektiivselt kasutada aega.
  • Otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha volituste piires, võime näha ette otsuse tagajärgi ja vastutada nende eest.
  • On sotsiaalselt kompetentne, käitub sotsiaalselt aktsepteeritult ja rollile vastavalt .
  • Omab valmisolekut meeskonna- ja võrgustikutööks.
  • Omab teadmisi turvasüsteemidest, hariduskorraldusest, sotsiaalhoolekandest, riskilaste kohtlemisviisidest ja tugistruktuuridest.
  • Oskab kasutada IKT riist- ja tarkvara ja veebipõhiseid õpikeskkondi, leida infot ja leitud materjale hinnata, refereerida ja viidata.
  • Omab teadmisi riskilaste arengupsühholoogiast ja alaealiste õigusrikkujate seaduslikest kohtlemisviisidest.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
  • Häid võimalusi enesearenguks ja võimalust osaleda kasvatuse eritingimustega õpilaste kooli uue arengukonseptsiooni elluviimisel.
  • Motiveerivat töötasu.arendavat ja liikuvat tööd.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev töökogemus riskilastega, vene keele oskus kõrgtasemel, B-kategooria juhiluba.

Tööpakkumise number
#170493

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 16771 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2008

Kaagvere Erikool on haridusasutus kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Koolis on kesksel kohal õpilane ja tema erinevad vajadused. Õpilase arengu igakülgseks toetamiseks kasutatakse meetmeid haridus-, sotsiaal-, ja tervishoiuvaldkonnast.

Vaata rohkem