Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127447

Järelvalve osakonna infrastruktuuri järelevalve talituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raudteeinspektsiooni infrastruktuuri järelevalve talituse peaspetsialisti tööülesanneteks on riiklik järelevalve raudteeinfrastruktuuri korrashoiu, raudteerajatiste ehitamise, kasutamise ning remondi üle lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest ja normidest, tulemuste süsteemne analüüs ning aruandluse esitamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus (võib olla omandamisel), soovitavalt insener-tehniline või raudteealane
  • Teadmised mõõtetegevuse alustest
  • Hea organiseerimis-, planeerimis- ja analüüsivõime
  • Hea kirjalik ja suuline väljendusoskus ning koostöövõime
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel (vajalik on Eesti kodakondsus)
  • Vene ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel, Outlook)
  • Autojuhiluba (B-kategooria)

Kasuks tulevad:
  • Teadmised raudteevaldkonnast
  • Teadmised raudteeinfrastruktuuri rajatistest (viimaste puudumisel pakume vastavat erialast väljaõpet)
  • Töökogemus avaliku sektori asutuses

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • Täiendkoolitust
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#127447