Värsked tööpakkumised

Järeltöötlusüksuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118178

Tööpakkumise number

118178

Töö kirjeldus

Järeltöötlusüksuse juhi peamiseks kohustuseks on efektiivne töö korraldamine järeltöötlusüksuses: koostöö ja õigeaegne info vahetamine teiste üksustega, järeltöötlejate juhendamine ja nõustamine, kauba transpordi organiseerimine, reklaambannerite hooldus ja paigaldamine, vajadusel materjali öösimine, pakkimine ja lõikamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima ausaid, töökaid, otsustus- ja vastutusvõimelisi, heade suhtlemisoskusega kohusetundlikke meesterahvaid. Vajalik on B-kat juhiluba, lisaboonuseks on vene ja inglise keele oskus ning eelnev sarnane töökogemus.

Pakume häid ja stabiilseid töötingimusi, arenguvõimalusi, abivalmis noori töökaaslaseid.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
6. august 2007

Macroprint OÜ on suureformaadilisele digitaaltrükile spetsialiseerunud ettevõte.