Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640402

Järeltöötlusmasina operaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 950 - 1800 €/kuus
Kuulutus sisestati: 17. veebruar 2020
Kuulutus aegub:17. märts 2020

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga ja töömahu kasvuga otsime oma kollektiivi tublisi uusi töötajaid. Raamatu valmimise protsessis on väga oluline etapp järeltöötlus. Print Best OÜ-l on järeltöötluseks erinevad kaasaegsed tootmisliinid: voltimisliin, õmblusliin, erinevad köitmisliinid. Järeltöötlusmasina operaator seadistab ja valmistab masina ette tootmistegevuseks, tagab pideva kontrolli kvaliteedi üle ja täidab igapäevaselt ette antud tootmisplaani. Töö on vahetustega.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja täpsus
Tehniline taiplikkus
Pingetaluvus
Paindlikkus

Ettevõte pakub

Tööd arenevas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
Sõbralikku kollektiivi
Soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis

Tööpakkumise number
#640402

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem