Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #503931

Järeltöötleja trükikojas

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on trükikoda Tartu linnas (Veerikul).

Pakume kahes vahetuses püsiööd täpsust ning tähelepanu nõudvat sorteerimise ja pakkimise-komplekteerimise tööd.
Töö toimub vahetustega E-R (6:00-14:00 ja 14:00-22:30). Lisaks iga 3. nädalavahetus 12 tunnise vahetusega 8:00-20:00.

Ootused kandidaadile

* täpsus ja kohusetunne
* rutiinitaluvus ja kärmed käed
* eelnev tootmistöö kogemus annab kandideerimisel eelise

Ettevõte pakub

* kohapealset väljaõpet ja koostöös meeskonda
* püsivat graafikujärgset 8 tunnilist tööd hommikuses ja õhtuses vahetuses

Lisainfo

Tiina Siilivask Riia 4, Tartu telef. 52 33 687

Tööpakkumise number
#503931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 3.2 - 3.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.

Vaata rohkem