https://www.cvkeskus.ee/62958

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62958

Järeltöötleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- operaatoritöö trükikoja järeltöötlusseadmetel-voltimismasinal, UV-laki masinal, paberigiljotiinil


Ootused kandidaadile

-tehnikahuvi
-kohusetunnet,
-iseseisva töötamise oskust


Ettevõte pakub

- stabiilset tööd arenevas ettevõttes ning uute seadmetega,
- vahetustega tööd (öine ja päevane vahetus)
- koolitust
-palka vastavalt oskustele ja töötulemustele


Lisainfo

Töökoht asub Tartus


Tööpakkumise number
#62958
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Järeltöötleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!