https://www.cvkeskus.ee/85276

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Järelteeninduspiirkonna haldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85276

Tööpakkumise number

85276

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on müügipiirkonna (kogu Baltikum) teenindusvõrgu (after-sales) arendus, mis hõlmab endas suhtlemist edasimüüjatega teeninduse, varuosade ja garantiide osas. Lisaks kuulub töö hulka Toyota standardite ja nõuete täitmise jälgimine, kontroll ja elluviimise abistamine piirkonna teenindustes. Olulise osa tööst moodustab edasimüüjate konsulteerimine müügijärgse teeninduse osas.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui omad kõrgemat tehnilist või majandusharidust ning eelnevat töökogemust autoteeninduse ja/või müügi valdkonnas. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus ning vene keele oskus kõnekeelena. Kasuks tuleb soome keele oskus. Töö eeldab valmisolekut sagedasteks ametireisideks. Sind iseloomustab enesekindlus, positiivne mõttelaad ja initsiatiivikus, oled tulemustele orienteeritud. Väga olulisel kohal on läbirääkimiste oskus ning kõrge suhtlemisvalmidus. Oled oma ametis edukas, kui suudad oma töid ja tegemisi hästi organiseerida ning oled keskmisest parem suhtleja.


Ettevõte pakub

Toyota pakub võimalust töötada koos oma valdkonna tipptegijatega, tegeleda oma valdkonna teemadega kolme Balti riigi tasandil, edasisi karjäärivõimalusi rahvusvahelises kontsernis, head palka, korralikke töövahendeid ning rahvusvahelise kontserni stabiilset töökeskkonda.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Fontese kliendiks on Toyota Baltic AS. Toyota Motor Corporation on maailma suuruselt teine autotootja kogutoodanguga 6,7 miljonit sõidukit aastas. Globaalselt on Toyota keskkonnasäästlike ja kõrgtehnoloogiliste lahenduste kasutamisel suunanäitajaks kogu autotööstusele. Toyota Baltic on Toyota Motor Corporationi esindajana Toyota ja Lexuse sõidukite ametlik maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus. Rahvusvahelise ettevõttena toimub igapäevaselt tihe suhtlus Läti, Leedu, Soome ja Belgiaga. Toyota Baltic põhifunktsioonideks on müügioperatsioonide juhtimine ja koordineerimine, toodete turundus, järelturu toetus ning kliendirahulolu tagamine. Lisainformatsiooni Toyota Baltic kohta leiab Internetis: www.toyota.ee.