Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184978

Järelteeninduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lux Eesti poolt pakutavate toodete hooldus ja remont
  • Toodete tehniline tugi esinduses ja klientide juures
  • Müügijärgne tootetugi

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Riigikeele oskus, soovitatavalt ka vene ja inglise keele oskus kesktasemel
  • Hea suhtlemisoskus
  • Hea tehniline taip
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes
  • Töötasu vastavalt kokkuleppele
  • Koolitusi Eestis ja lähivälismaal

Tööpakkumise number
#184978