Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176625

Järelteeninduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lux Eesti poolt pakutavate toodete hooldus ja remont
Toodete tehniline tugi esinduses ja klientide juures
Müügieelne tootetugi

Ootused kandidaadile

Keskharidus
Riigikeele oskus, soovitatavalt ka vene ja inglise keele oskus kesktasemel
B-kategooria juhilubade olemasolu
Hea suhtlemisoskus
Hea tehniline taip
Arvutikasutamise oskus Windows keskkonnas, soovitatav MS Office kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

Võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes
Töötasu vastavalt kokkuleppele
Koolitusi Eestis ja lähivälismaal

Tööpakkumise number
#176625