Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804499

Järelteeninduse meister Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Teeninduses igapäevase tõhusa töökorralduse tagamine
  • Rasketehnika hooldus- ja remonttöödele hinnakalkulatsioonide koostamine,

tellimuste vastusvõtt, tööde planeerimine, koordineerimine ning järelkontroll

  • Tehnikute igapäevatöö organiseerimine ning tehniline nõustamine
  • Töökoja heakorra tagamine
  • Järelteeninduse arendusprojektides osalemine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja/või töökogemus rasketehnika- või autoteeninduses;

  • Teadmised masinaehitusest, hüdraulikast, elektrist ja automaatikast;

  • Hea tehniline taip ja valmidus pidevaks enesetäiendamiseks

  • Hea planeerimisoskus ja orienteeritus probleemilahendusele

  • Suhtlemis- ja koostööoskused ning pingetaluvus

  • Väga hea organiseerimisvõime, töötahe ja lojaalsus

  • Eesti ja vene keele oskus sh tehniline sõnavara klientidega suhtlemiseks

  • Ingliskeelse tehnilise kirjanduse mõstmine

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • Enesetäiendamis ja arenemisvõimalusi

  • Tööpanusest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu

  • Sportimisvõimalust ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#804499

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem