Värsked tööpakkumised

Järelkasvu projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184785

Tööpakkumise number

184785

Töö kirjeldus

Projektijuhina annad oma panuse Eesti Energia juhtide ja spetsialistide järelkasvu tagamisse. Analüüsid kontserni tööjõuvajadust ja koostad järelkasvu valdkonna tegevuskava. Juhid järelkasvu tagamist toetavaid projekte ning arendad järelkasvualase tegevusega seotud protsesse Eesti Energia kontsernis. Teed koostööd erinevate valdkondade juhtide ja ekspertidega nii Eesti Energia sees kui väljas. Annad oma panuse, et tõsta energeetikaga seotud karjäärivõimaluste ja Eesti Energia tööandja brändi atraktiivsust noorte hulgas.

Nõudmised kandidaadile

Projektijuhi töö sobib Sulle, kui
• omad teadmisi energeetika valdkonnast,
• oled tõestanud end eduka projektijuhina,
• Sulle on omane turunduslik mõtlemine ja tunned turunduse põhialuseid,
• usud, et ettevõtte edu mõjutavad oluliselt selles töötavad inimesed,
• oled kõrge suhtlemisvalmidusega ning hea suhtleja,
• oled initsiatiivikas, kiire õppimisvõimega ja tulemustele orienteeritud,
• oled iseseisev, süsteemne ja hea analüüsivõimega,
• omad kõrgharidust,
• valdad eesti keele kõrval suhtlustasandil ka vene ja inglise keelt.

Kasuks tulevad teadmised personalijuhtimisest.

Projektijuhi töö loob Sulle võimaluse teostada end ning saada ainulaadseid kogemusi Eesti ühes olulisemas ettevõttes, kus Sind ootab vastutusrikas ja väljakutseterohke töö professionaalses ja toetavas meeskonnas. Sinu uus töö pakub Sulle võimaluse turundada Eesti ühte mainekamat tööandja brändi ja teha koostööd paljude energeetikavaldkonna tipptegijatega. Sinu professionaalset arengut toetavad mitmekesiseid koolitus- ja arendusvõimalused ning karjäärivõimalused Eesti Energia kontsernis. Uut energiat saad ammutada Eesti Energia spordiklubis.

Lisainfo

Koos CV-ga palume saata oma nägemus teemal „Minu panus sellesse, et aastal 2020 töötavad Eesti Energias parimad juhid ja spetsialistid“ (ühel A4 leheküljel).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
30. september 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia personaliosakonna Värbamise ja järelkasvu grupp arendab ja juhib Eesti Energia kontsernis personali planeerimise, värbamise ja järelkasvu valdkonda.
Energeetikavaldkonna areng ning kontserni ees seisvad olulised väljakutsed on tõstnud järelkasvu tagamise üheks Eesti Energia personalistrateegia fookuseks.