Värsked tööpakkumised

Järelevalvespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215644

Tööpakkumise number

215644

Töö kirjeldus

Järelevalvespetsialist asub tööle KIKi järelevalve üksusesse, mille ülesanne on aidata kaasa välisvahendite ja Euroopa Liidu struktuuritoetuste (EL ST) eesmärgipärasele ja õigusaktide kohasele kasutamise korraldamisele.
Spetsialisti põhiülesanne on teostada toetuse saaja tegevuse üle järelevalvet. Spetsialist menetleb projektide elluviimise ja rahastamisega seotud dokumente, viib läbi projektide kulude abikõlblikkuse kontrolli ja paikvaatluseid, menetleb rikkumisi ning vajadusel teeb ettekirjutusi ja tagasinõudeid, nõustab KIKi töötajaid ja KIKi partnereid – toetuse saajaid. Spetsialist on Struktuuritoetuste seaduse mõistes järelevalveametnik ja tema tegevusvaldkonda kuulub välisvahendite, EL ST perioodi 2007-2013 Ühtekuuluvusfondi (ÜF), Euroopa Regionaalarengu Fond (ERF), Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) meetmete toetuse saajate järelevalvega seotud tegevused.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgharidus (eelistatavalt insener-tehniline või majanduse eriala), töökogemus soovitavalt keskkonna- või finantsvaldkonnas, väga head teadmised raamatupidamisest ja hangete korraldamisest, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus suhelda vajadusel ka inglise ja vene keeles, B-kategooria juhiluba. Edukaks tööks pole vähetähtis ka korrektsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus, kehtestavus, analüüsi- ja üldistamisoskus, otsustus- ja vastutusvõime ning meeskonnatöö oskus ja kogemus.

Kasuks tuleb järelevalve ja EL ST vahendamise töökogemus, haldusmenetluse praktika.

Pakume võimalust mõjutada läbi oma töö looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 12. jaanuariks 2011. a. Lisainfo telefonil: 6274 172.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2010

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) vahendab riigieelarvelisi ja Euroopa Liidu toetusi ning annab laenu keskkonnaprojektide elluviimiseks.