Värsked tööpakkumised

Järelevalve spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544036

Tööpakkumise number

544036

Töö kirjeldus

Tagatud on õpilaste ning kooli töötajate füüsiline ja vaimne turvalisus, kasutades selleks erinevaid seaduslikke võimalusi, sh ennetades, vahetult sekkudes ja kasutades videovalvesüsteemi. Kõigile õpilastega seotud kriisikordadele ja korrarikkumistele on koheselt ja proportsionaalselt reageeritud. Kõik tegevused, sh koostöös kolleegidega, on suunatud sellele, et ennetada õpilase omavolilist lahkumist õppekeskuse territooriumilt ning hoida ära õpilase käitumisest tulenevaid ohte õpilasele endale või teistele.
Töötamine graafiku alusel (öised ja päevased vahetused).

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus, soovitavalt pedagoogiline või sotsiaalalane ettevalmistus ja lastega töötamise kogemus. Kasuks tuleb kõrgharidus või töökogemus korrektsiooni või sisekaitse alal;
• omab B-kategooria juhtimisõigust;
• on heas üldfüüsilises vormis ja valdab vägivalla ohjamise meetodeid;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil;
• oskab teha meeskonnatööd, väga hea suhtlemisoskusega ja hea huumori meelega.

Pakume tööd meeldivas ja toetavas kollektiivis, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalusi.
Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1050 EUR kuus

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.