Värsked tööpakkumised

Järelevalve spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214460

Tööpakkumise number

214460

Töö kirjeldus

Järelevalve spetsialist vastutab kasvatuse eritingimustega kooli õpilaste ja töötajate füüsilise ning vaimse kaitstuse eest.

Nõudmised kandidaadile

Eesti kodanik, kellel on teadmised, isiksuseomadused, füüsiline vorm ja tahe töötada riskilastega.

Pakume häid võimalusi enesearenguks: koolitust, piisavat töötasu, arenevat töökeskkonda, oma ala tundvaid kaastöötajaid.

Lisainfo

Alluvad: Järelvalve töötaja
Koostöövõrgustik :
kooli tasandil - haldusjuht, tugispetsialistid ja sotsiaalpedagoogid.
koolivälisel tasandil -konstaablid, preventsioonitalitluse töötajad,.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 13000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu töö eest öötundidel

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele vanuses 12-18 aastat. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad resotsialiseeruda.