Järelevalve osakonna raudteeliikluse ja -veeremi peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53156

Tööpakkumise number

53156

Töö kirjeldus

Raudteeinspektsiooni raudteeliikluse ja raudteeveeremi järelevalve talituse alluvusse kuuluva peaspetsialisti tööülesanneteks on tagada seaduses ja seaduse alusel vastuvõetud õigusaktidest tulenevate järelevalve nõuete korrektne täitmine raudteeliikluse ja reisiveo osas

Tööülesanded:
-Järelevalve toimingud
-Rongide liiklusgraafiku analüüsimine
-Ettevõtjate ja kaastöötajate nõustamine oma ametikoha valdkonnas
-Osalemine komisjonide ja töögruppide töös
-Õigusaktide ja erialase tehnilise kirjanduse läbitöötamine
-Raudteeinspektsioonile esitatud raudteeliikluse ja -veo nõuetele vastavuse aruannete ning raudtee tehnokasutuseeskirjas ja teistes õigusaktides raudteeliikluse ning- veo suhtes kehtestatud nõuete täitmise kontrollimine
-Talituse juhataja ja Raudteeinspektsiooni juhtkonna jooksvate korralduste täitmine
-Planeerimata tegevus või muudatused kavandatud töödes

Nõudmised kandidaadile

-raudteealane keskeriharidus või kõrgharidus
-teadmised mõõteseadmetest ja nende kasutamisest
-töökogemus raudteevaldkonnas vähemalt 3 aastat
-väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
-üldised teadmised raudtee tehnoloogilistest ja ekspluatatsiooninõuetest ning raudteeõigusest
-eesti keel kõrgtasemel, vene keel kesktasemel, inglise või saksa keel vajadusel sõnaraamatu abil
-praktilised kogemused raudteeliikluse ning reisiveo organiseerimisest
-täpsus, kohusetunne, usaldusväärsus, analüüsi- ja otsustusvõime, koostöövõime
-teadmised avaliku teenistuse ja asjaajamise kohta
-Microsoft Word, Excel, Outlook

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
-kaasaegseid töötingimusi
-avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
-täiendkoolitust
-vastutusrikast ja huvitavat tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
7. november 2005
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2005

on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle põhifunktsioonideks on riikliku järelevalve teostamine raudteevaldkonnas ning EL abifondide rakendusüksuse funktsioonide täitmine.