Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179734

Järelevalve osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- asutuse põhitegevusvaldkondi reguleerivate õigusaktide täitmise järelevalve
läbiviimine ja korraldamine;
- ettekirjutuste tegemine rikkumiste korral;
- väärtegude kohtuväline menetlemine;
- riikliku sunni kohaldamine;
- asutusesisene juriidiline nõustamine ja lepinguprojektide koostamine;
- asutuse esindamine juriidilistes küsimustes.

Ootused kandidaadile

- lõpetatud juriidiline kõrgharidus;
- varasem erialane töökogemus;
- hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
- vene keele oskus kõnes;
- teehoiu- ja liiklusalaste õigusaktide tundmine;
- autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus;
- kandidaat või tema lähisugulane ei tohi omada autokooli või tehnoülevaatuspunkti.

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi ja töötulemustele vastavat palka.

Tööpakkumise number
#179734