Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308718

Jaotusvõrgu spetsialist

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaotusvõrgu spetsialisti vastutusalaks on jaotusvõrgu seadmete igapäevase toimimise tagamine.

Põhilised tööülesanded:

  • Jaotusvõrgu seadmete defekteerimine ja nende hoolduse ja remondi planeerimine;;
  • Jaotusvõrgu seadmete hooldus- ja remonditööde tellimuste ettevalmistamine ja tööde tellimine ;
  • Järelevalve hooldus- ja remonditööde teostamise üle;
  • Dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Elektrialane kõrgharidus;(õpingud võivad olla lõpetamisjärgus);
  • B kategooria autojuhilubade olemasolu;
  • Hea eesti ja vene keele oskus;
  • Arvuti kasutamise oskus;
  • Organiseerimisvõime, iseseisvus, arenemisvõime

Kasuks
  • A- või B–elektriohutusalase pädevustunnistuse olemasolu;
  • Projektijuhtimiskogemus;
  • CAD-süsteemide tundmine;
  • Inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas ja meeldivas kollektiivis,
  • Eneseteostusvõimalusi ja täiendkoolitusi;
  • Lisapuhkust ning muid võimalusi ja hüvesid;
  • Töökohta Narvas.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirja ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#308718

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
22. mai 2013

on suuruselt teine elektrijaotusettevõte Eestis. Tegutsetakse Narva, Narva-Jõesuu, Sillamäe, Vaivara ja Viivikonna piirkonnas. Ettevõte kuulub Viru Keemia Gruppi. VKG Elektrivõrgud OÜ on tuntud ja tunnustatud tööandja. Ettevõttes töötab 65 asjatundlikku ja pühendunud inimest.

Vaata rohkem