Värsked tööpakkumised

Jaoskonna mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212777

Tööpakkumise number

212777

Töö kirjeldus

Estonia kaevanduse jaoskonna mehaanikuna on Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks jaoskonna ratas-; buldooseri-; ekskavaatoritehnika ja seadmete hoolduse ning remondi organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

• omad erialast kõrgharidust või kesk-eriharidust, kasuks tuleb eelnev töökogemus tehnika vallas
• oled hea arvutikasutaja ja kiire õppija selles valdkonnas
• valdad eesti ja vene keelt
• oled hea suhtleja, enesekindel, veenev

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• professionaalset ja toetavat meeskonda
• korralikke töötingimusi ja head palka

Lisainfo

Töökoht asub:
Mäetaguse vallas, Väike Pungerja külas, 26 kilomeetri kaugusel Jõhvi linnast Tartu suunal.

Ootame sinu CV-d ja kaaskirja märgusõnaga “Estonia jaoskonna mehaanik”.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kaevanduste tegevusaladeks on põlevkivi tootmine ja müük, põlevkivi kaevandamise traditsioonide kandmine ja põlevkivi-alaste uuringute eestvedamine Eestis. Ettevõttesse kuulub neli kaevandust – kaks maa-alust ja kaks maapealset kaevandust. Ühtlasi on ettevõttes raudteeveoga tegelev üksus.

Allmaakaevandustest suurima, Estonia kaevanduse aastatoodang on enam kui 6 miljonit tonni põlevkivi. Ettevõttes töötab 1050 inimest.