Värsked tööpakkumised

Jalgrataste hooldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125450

Tööpakkumise number

125450

Töö kirjeldus

Tööd saab Jalgrataste hooldusmees, tööaeg on täistööaeg ning töökoht asub Turkus Soomes.
Aitame majutuse korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

Varasem kokkupuude jalgratastega ning huvi tehnika vastu.

Ettevõte pakub

Pakume pidevat ning täistööajaga tööd Soomes.
Palka vastavalt kollektiivlepingule Soomes, suurusjärk 30 000krooni kuus.
Väikest ning meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Lisainformatsioon saab telefonil 6831101, ning kandideerimiseks palume saata oma kontaktandmed ning varasema töökogemuse kohta informatsiooni e posti aadressile vaino.talli at vmp-group.com. Meie kohta saab ka lisainformatsiooni aadressil www.vmp-group.com.
Huvitatutel palume endast teatada hiljemalt 14 ks oktoobriks, töö algus on planeeritud tuleva aasta algusesse.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
26. september 2007
Brutopalk:
30000 EEK kuus

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.