Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708019

Jalgpallitreener

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jalgpalliklubi FC Elva pakub tööd jalgpallitreenerile. Jalgpallitreener koostab klubi metoodika põhjal välja enda trennigrupi trenniplaani. Treener viib läbi kvaliteetseid treeninguid ja osaleb enda mängijatega võistlustel. Treener vastutab selle eest, et tema trennigrupi lapsed oleksid informeeritud trennide, võistluste ja klubi ürituste osas ning on toeks lapsevanematele jalgpalli puudutavate küsimuste ja murede korral.

Ootused kandidaadile

  • Kohusetunne

  • Meeskonnatöö oskus

  • Hea suhtlemisoskus

  • Tahe areneda koos klubiga

  • Õppimisvõime

  • Pühendumus

  • Kasuks tuleb UEFA B litsents

Ettevõte pakub

  • Noortetöö juhi tugi igapäevases töös

  • Pidevalt arenevat ja toetavat töökeskkonda

  • Treenerite ühisüritusi

  • Koolitusi ja täiendkoolitusi

  • Treeningtööks vajalikku riietust ja varustust

  • Võimalust kaasa rääkida klubi arenguplaanides

  • Muud tingimused kokkuleppel

Tööpakkumise number
#708019