Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316051

Jalgpallitreener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Treeningute läbiviimine lasteaedades ning valmidusel ka treeninggruppides

Ootused kandidaadile

Ausus
Töötahe

Ettevõte pakub

Palka vastavalt koormusele
Arenemisvõimalust jalgpallivallas
Väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#316051

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013

Harju Jalgpallikool on Eesti jalgpallimaastikul üks uuemaid ning värskemaid tegijaid – seda just klubi nooruse ning innovatiivsete ideede poolest.

Klubi on asutatud 2009ndal aastal ning viib läbi jalgpallitreeninguid üle Harjumaa. Harju Jalgpallikool pakub lastele nii võimalust saada tippsportlaseks kui ka treenida lihtsalt harrastaja tasemel. Klubi alustas aktiivse treeningtööga 2010nda aasta sügisel ning klubi liikmeks astus ligi 700 noort jalgpallurit. Hetkeks on liikmeid ligi 1200

Harju Jalgpallikooli liikmetele korraldatakse igal aastal mitmeid erinevaid üritusi (perepäevad treeninglaagrid, välisreisid, turniirid jpm). Lisaks korraldab Harju Jalgpallikool rahvusvahelisi noorte jalgpalliturniire (SpringCup, Harju Cup, Talveliiga).

Harju Jalgpallikooli ametlikud sõprusklubid on HIFK (www.hifksoccer.fi) ning Espoo Honka (www.fchonka.fi) Soomest.

Vaata rohkem