Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520168

Jahindusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jahidokumentide väljastamine ja arvestuse pidamine, liikmete arvestuse pidamine, aruannete koostamine, suhtlus liikmete ja koostööpartneritega (riigiasutused ja teised mtü-d).

Ootused kandidaadile

Elementaarne arvutikasutamise oskus (MS Excel, infootsing, andmebaasid)
Hea suhtlusoskus
Kasuks tuleb huvi jahinduse ja looduskaitse vastu

Ettevõte pakub

Huvitavat ja suhtlemisrohket tööd.
Meeldivat kollektiivi.
Võimalust kaasa lüüa Eesti jahinduse ja looduskaitse arengus.

Tööpakkumise number
#520168

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. märts 2018
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2018

Tartu Jahindusklubi on Tartumaa jahiseltside katusorganisatsioon. Põhitegevusteks on jahidokumentide väljastamine, aruandluse korraldamine, jahiseltside esindamine riigi ja koostööpartnerite ees ning lasketiiru haldamine.

Vaata rohkem