Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198281

Jahelao komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kauba komplekteerimine
* Komplekteeritud kaubaaluste ettevalmistamine transpordiks

Ootused kandidaadile

* Varasem töökogemus laos, soovitavalt eelnev komplekteerimiskogemus
* Valmisolek teha füüsilist tööd, füüsilise koormuse taluvus
* Valmisolek töötada jahedatel temperatuuridel (+6 kuni +4)
* Kiire ja täpne
* Kohusetundlik

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
* Tasu vastavalt tehtud tööle
* Kaasaegset töötajasõbralikku töökeskkonda
* Soodsat toitlustamisvõimalust kohapeal
* Sõbraliku kollektiivi tuge

Lisainfo

Töö on vahetustega.

Töökoha asukoht: Jälgimäe tee 13, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa.
Palume saata CV märksõnaga "Jahelao komplekteerija" hiljemalt 13.juuni 2010 läbi CV Keskuse või aadressil: jobs.ee(at)havilog.com

NB! Sobivate kanidaatidega võtame ise ühendust juunikuu jooksul!

Tööpakkumise number
#198281