2023-08-23 14:48:55

Jaemüügi tellimuste nooremspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Mida Sa tegema hakkad?

Otsime särasilmset ja hakkajat inimest, kelle igapäevaseks tööülesandeks on jaemüügi tellimuste komplekteerimine ja pakkimine vastavalt nõuetele.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sinule:

Oled kiire, täpne ja tähelepanelik. Oled initsiatiivikas ja kaasa mõtleja.Oma tegevustes oled iseseisev ja proaktiivne.

Ettevõte pakub

Mida me Sulle pakume?

  • Pakume igapäevaselt tasuta lõunaid, puuvilju, kohvi/teed/kakaod.
  • Hoolitseme sinu vaimse heaolu ja füüsilise tervise eest. Toetades sportimist ja võimaldades töö- ja eraelu tasakaalu.
  • Teeme põnevaid tiimiüritusi ja üle ettevõtte ühisüritusi.
  • Meil on suurepärased ja toetavad kolleegid, kellega koos õppida, kasvada ja areneda.
  • Sul on võimalus olla oma töös ilma piirideta ja leida ise viise parimate tulemuste saavutamiseks.

Mida me teeme?

Me oleme Põhjamaade suurim tegija kasutatud elektroonika valdkonnas. Me pakume elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenust, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Rahvusvaheliselt on meid üle 1100 inimese ja Eestis töötab tänaseks üle 550 töötaja.