Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745361

Jaemüügi tellimuste komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime särasilmset ja hakkajat inimest, kelle igapäevaseks tööülesandeks on jaemüügi tellimuste komplekteerimine ja pakkimine vastavalt nõuetele.

Ootused kandidaadile

Oled kiire, täpne ja tähelepanelik.

Oled initsiatiivikas ja kaasa mõtleja.

Oma tegevustes oled iseseisev ja proaktiivne.

Kui soovid liituda ettevõttega, mis võimaldab eneseteostust, põnevaid väljakutseid, säästa keskkonda ning toetada organisatsiooni tulevasi eesmärke, siis on see võimalus mõeldud just Sulle.

Väljaõpe toimub koha peal.

Sind ootab ees professionaalne ja toetav meeskond.

Tööpakkumise number
#745361

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
24. november 2021

Foxway OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Rahvusvaheliselt on meid üle 600 inimese ja Eestis töötab tänaseks üle 420 töötaja.

Unistuste tööandja finalist 2021

Vaata rohkem