Jaemüügi punktide spetsialist “võtmed kätte”, kes tegeleb laser eemaldamiste stuudiote võrgustikuga Euroopas - Art Esthetic / ALVALINE

CVKeskus.ee klient
1500 - 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses  ettevõtte kasvuga, otsime meie meeskonda spetsialisti, kellel on töö kogemust jaemüügi punktide “võtmed kätte” avamisega, selleks, et avada meie firma võrgustike uusi filiaal meie, nii Balti riikides, kui ka teistes Euroopa riikides.

Oleme noor ja ambitsioonikas, dünaamiliselt arenev laserepilatsiooni ja aparaatkosmetoloogia keskuste võrgustik Euroopas. Hetkel oleme esindatud Eesti, Läti ja Leedu turgudel.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele taskukohase hinnaga ohutut ja efektiivset laserepilatsiooni ja aparaatkosmetoloogiateenust, kasutades igas linnas kõige kaasaegsemat aparatuuri.

Meie keskustes töötavad kogenud erialase haridusega spetsialistid, kes suhtuvad igasse meie klienti erilise hoolega.

Ülesandet, mida tuleb lahendada:

  • Uute kontorite avamiseks asukohtade otsimine, valik ja hindamine - pindalaga (15-60 m2)
  • Kinnisvaraobjekti pikaajaliste lepingute sõlmimine soodustingimustel;
  • Ruumide ülevaatamiseks, hindamiseks, remonditöödeks, tarnimiseks, komplekteerimiseks ja ruumide varustamiseks otsida ja valida kohalike töötajaid.
  • Eelarve koostamine kulude planeerimiseks, kontrollimiseks ja optimiseerimiseks;
  • Seadmete, aparaatide, mööbli, dekoori- ja kaubamärgi elementide ostmine;
  • Logistika korraldamine, töötajate töö koordineerimine ja kontroll;
  • Abi ettevõtte arendamisel uutele turgudele sisenemiseks: esimese tööaasta jooksul on vaja komplekteerida meeskond ja iseseisvalt ehitada üles rahaliselt efektiivne osakond uute filiaalide nullist käivitamiseks;

Ootused kandidaadile

Me ootame sind meie meeskonda kui sa:

  • Vabalt räägid vene ja inglise keeles.
  • Sul on kogemus ja metoodika edukate asukohtade valimisel ja hindamisel jaemüügi punktide avamiseks pindalaga (15-60 m2)
  • Sul on oskust pidada läbirääkimisi ja sõlmida soodsatel tingimustel pikaajalisi kinnisvara lepinguid.
  • Leiad kiiresti vajaliku teabeid, ressurse, kontakte ja töötajaid.
  • Oskad läbi viia läbirääkimisi, motiveerida ja suudad mõne päevaga luua tõhusa töö teistele inimestele.
  • Sul on liidriomadused ja -oskused, et juhtida eemalt/kaugelt 2–5-liikmelisi meeskondi.
  • Oskad ülesandeid delegeerida ja nende täitmist jälgida.
  • Ambitsioonikas ja motiveeritud tulemuse saavutamiseks
  • Suudad iseseisvalt otsuseid vastu võtta.

Mis on meile oluline:

  • Meie jaoks on oluline, et tunneksite hästi ärikinnisvara turgu jaekaubandussegmendis ning omaksite vastavaid kontakte, mis teid töös abistaksid.
  • Oskaksid töötada meeskonnas.
  • Oled aus, korralik ja eeskujulik.
  • Suudaksid võimalikult tõhusalt eelarveid hallata ja kulusid optimeerida.
  • Meeldiks kogemusi jagada ja tahaksid teisi inimesi õpetada;
  • Soft-skills arendamine kommunikatsioonis.
  • Tähelepanelikkus.
  • Hea analüüsivõime;
  • Oleksid hea sõber numbrite ja Exceliga;
  • Tead, mis on CRM-süsteem ja miks seda vaja on.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Brutopalk alates 1500 kuni 3500 EUR;
  • Fikseeritud töötasu + lisatasu KPI saavutamise eest;
  • Kvartali boonus;
  • Paindlik graafik ja kaugtöö.
  • Perioodilised ärireisid erinevatesse linnadesse ja riikidesse;
  • Aus partnerlus ja vastastikune austus üksteise vastu.
  • Materiaalne areng: korralik palk koos võimalusega teenida proportsionaalselt oma töö tulemusele;
  • Professionaalne areng: dünaamiline töö lahedas meeskonnas, mis koosneb energilistest, noortest ja ambitsioonikatest inimestest kes on motiveeritud headest tulemustest;
  • Mentorlus ettevõtte omanikudelt - rohkem kui 10-aastase ettevõtluskogemusega sari ettevõtjatelt.