Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136303

Jaemüügi piirkonnajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Statoili arengusuundade, TKO strateegia, üldiste tööpõhimõtete ning firmakultuuri realiseerimine teenindusjaamades;
  • Uuenduste ning arengu planeerimine ja elluviimine teenindusjaamades;
  • Sõbraliku, kompetentse ning kõrge kvaliteediga klienditeeninduse tagamine teenindusjaamades;
  • Majandusaasta eelarve planeerimine ning täitmine teenindusjaamades ja jaemüügi osakonnas;
  • Personalitöö - värbamine ning Statoili personalipoliitika tagamine teenindusjaamades;
  • Pidev koostöö teenindusjaama juhatajatega ning teiste Statoili struktuuriüksustega;
  • Heade suhete hoidmine klientidega ning tarnijatega.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem majanduse, juhtimise või finantsalane haridus (võib olla omandamisel).
  • Töö organiseerimise oskus, iseseisvus ja järjepidevus eesmärkide elluviimisel.
  • Hea meeskonnatöö oskust, stressitaluvus ning võime tegutseda üheaegselt mitme pingelise ülesandega.
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu ning vähemalt 1-aastane autojuhi staaž.
  • Hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil.
  • Hea arvuti kasutamise oskust.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
  • järjepidevat erialast koolitust ja arenemisvõimalusi;
  • motiveerivat töötasu ja tulemuspalka;
  • ametiautot ning selle isiklikuks otstarbeks kasutamise võimalust.

Lisainfo

Põhitöökohaks on AS-i Statoil Eesti teenindusjaamad ja Tallinnas asuv peakontor.

Sooviavaldus ja CV saata hiljemalt 21.jaanuariks 2008 aadressil:

AS EESTI STATOIL
Pärnu mnt 13
10148 Tallinn

Faxiga 675 7701
või e-maili aadressil: eesti[a]statoil.com

Märgusõna "Piirkonnajuht"

Küsimuste korral palume helistada telefonil 6757700
või saata oma küsimused meiliaadressil eesti[a]statoil.com.

Tööpakkumise number
#136303

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2008

AS Eesti Statoil on 1991. aastal asutatud teenindusettevõte, mille põhitegevuseks on autokütuste jaemüük. Eestis teenindab Statoili kaubamärgi all kliente 46 teenindusjaama ning 1-2-3 kaubamärgi all 5 automaatjaama. Ettevõttes on rohkem kui 600 töötajat.
Klientide, partnerite ja töötajate jaoks soovib Statoil olla hea energia allikas. Oma tegevuses hoolime keskkonnast ja toetame elutervete väärtuste levikut.

Vaata rohkem