Värsked tööpakkumised

Jaemüügi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104292

Tööpakkumise number

104292

Töö kirjeldus

Jaemüügi juht kuulub ettevõtte juhtrühma ja kannab vastutust Autoeksperdi kaupluste ühtse kontseptsiooni arendamise ja juurutamise eest. Tema peamisteks ülesanneteks on jaemüügiketi juhtimine, kliendisuhte halduse juhtimine ning partnerlussuhete loomine parema müügivõrgustiku kujundamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• omab kogemusi jaekliendile suunatud turunduse, müügi või edasimüügi vallas;
• on tugeva kontseptuaalse mõtlemisega ning analüüsivõimega;
• omab otsustusjulgust ja soovib võtta vastu suuri väljakutseid;
• on iseseisev edukas juht, kes väärtustab meeskonda;
• omab majandusalast kõrgharidust (soovitavalt spetsialiseerumisega turundusele);
• valdab eesti, vene ja inglise keelt (soome kõnekeele oskus tuleb kasuks).

Ettevõte pakub

• Võimalust realiseerida oma ideid pakutavas valdkonnas
• Kaasaegset ja tugeva firmakultuuriga organisatsiooni
• Konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat töökeskkonda
• Enesetäiendamise- ja arenguvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2007

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.
MPS EESTI OÜ kliendiks on KG KNUTSSON AS – www.kgk.ee
KG KNUTSSON kontserni emafirma, KGK Holding AB on üle 50 aasta vanune ettevõte, mille peakontor asub Sollentunas, Rootsis. KGK Holding AB on Rootsi juhtiv autovaruosade ja -tarvikute müügiga tegelev ettevõte. KGK Holding AB omab esindusi ka Soomes (Kaha OY), Lätis (KG Knutsson SIA) ja Leedus (KG Knutsson UAB).

KG KNUTSSON AS alustas Eestis tegevust 1. detsembril 1994. aastal. Praegu töötab ettevõttes 79 inimest. Meie klientideks on autode maaletoojad, autovaruosade kauplused, autoteenindused, laevaehitajad jt. Tänaseks on AS KG KNUTSSONIL üle 600 püsikliendi. Hulgimüüki teostame läbi KG KNUTSSON AS-i ning jaekliente teenindame kaheksas AUTOEKSPERDI kaupluses ja töökojas üle Eesti. Pakume oma klientidele rahvusvaheliselt tunnustatud ning kvaliteetseid kaubamärke.

Seoses firma arenemisega võetakse AUTOEKSPERDI kaupluste ketti tööle JAEMÜÜGI JUHT.