Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153284

Jaemüügi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaemüügi juht kuulub ettevõtte juhtrühma ja kannab vastutust Autoeksperdi kaupluste ühtse kontseptsiooni arendamise ja juurutamise eest. Tema peamisteks ülesanneteks on jaemüügiketi juhtimine, kliendisuhte halduse juhtimine ning partnerlussuhete loomine parema müügivõrgustiku kujundamiseks.

Ootused kandidaadile

  • omab kogemusi jaekliendile suunatud turunduse, müügi või edasimüügi vallas;
  • on tugeva kontseptuaalse mõtlemisega ning analüüsivõimega;
  • omab otsustusjulgust ja soovib võtta vastu suuri väljakutseid;
  • on iseseisev edukas juht, kes väärtustab meeskonda;
  • omab majandusalast kõrgharidust (soovitavalt spetsialiseerumisega turundusele);
  • valdab eesti, vene ja inglise keelt (soome kõnekeele oskus tuleb kasuks).

Ettevõte pakub

  • Võimalust realiseerida oma ideid pakutavas valdkonnas
  • Kaasaegset ja tugeva firmakultuuriga organisatsiooni
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat töökeskkonda
  • Enesetäiendamise- ja arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#153284

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.
MPS EESTI OÜ kliendiks on KG KNUTSSON AS – www.kgk.ee
KG KNUTSSON kontserni emafirma, KGK Holding AB on üle 50 aasta vanune ettevõte, mille peakontor asub Sollentunas, Rootsis. KGK Holding AB on Rootsi juhtiv autovaruosade ja -tarvikute müügiga tegelev ettevõte. KGK Holding AB omab esindusi ka Soomes (Kaha OY), Lätis (KG Knutsson SIA) ja Leedus (KG Knutsson UAB).

KG KNUTSSON AS alustas Eestis tegevust 1. detsembril 1994. aastal. Praegu töötab ettevõttes 79 inimest. Meie klientideks on autode maaletoojad, autovaruosade kauplused, autoteenindused, laevaehitajad jt. Tänaseks on AS KG KNUTSSONIL üle 600 püsikliendi. Hulgimüüki teostame läbi KG KNUTSSON AS-i ning jaekliente teenindame kaheksas AUTOEKSPERDI kaupluses ja töökojas üle Eesti. Pakume oma klientidele rahvusvaheliselt tunnustatud ning kvaliteetseid kaubamärke.

AUTOEKSPERDI kaupluste ketti võetakse tööle JAEMÜÜGI JUHT.

Vaata rohkem