Värsked tööpakkumised

Jaemüügi- ja turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96142

Tööpakkumise number

96142

Töö kirjeldus

Otsime jaemüügiketile müügi- ja turundusjuhti, kelle tegevuse peamine eesmärk on müügi- ja turundustegevuste kaudu tagada ettevõtte käibe- ja kasumieesmärkide saavutamine. Tööülesannete hulka kuulub müügitöö koordineerimine, juhtimine ja arendamine. Jaemüügijuht on vastutav hea klienditeeninduse pakkumise eest meie kauplustes, kampaaniate juhtimise ja läbiviimise eest, samuti koolituse korraldamise eest müüjatele.

Nõudmised kandidaadile

  • aktiivsus
  • suhtlemisvalmidus
  • analüüsivõime
  • kohusetundlikkus
  • kõrge teenindusvalmidus
  • isiklik initsiatiiv
  • arvutioskus
  • ausus ja usaldusväärsus.

Pakume vaheldusrikast tööd ja eneseteostuse võimalust laienevas rahvusvahelises müügiketis.

Lisainfo

Vajalik eelnev kogemus kaubanduses ning juhtimiskogemus. Vajalik inglise ja vene keele oskus, kasuks tuleb skandinaavia keelte valdamine.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2007
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2007

OÜ Handymann on jaemüügiga tegelev kaupluste kett 11 kauplusega Eestis ning 1 kauplusega Lätis. Tootevalikusse kuuluvad tööriistad, autotarvikud, vaba aja veetmise vahendid jm kaubad kogu pere liikmetele.