Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49812

Jaeklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus: jaeklientide teeninduse ja müügitöö juhtimine s.h meeskonna juhtimine, müügiplaanide koostamine ja analüüs, kliendi kaebuste haldus, teeninduskoolituste läbiviimine ja teeninduspunktide välis- ja siseilme monitooring.

Ootused kandidaadile

eeldame:
- lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust
- väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
- postiivset ellusuhtumist
- aktiivsust ja julgust
- analüüsivõimet
- head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
- meeskonnas töötamise oskust
- head pingetaluvust
- vene ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
- arvutikasutamise osakust
- B-kategooria autojuhilubade olemasolu

kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus teenindus ja/või müügi vallas

Ettevõte pakub

pakume:
- huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
- eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
- meeldivat meeskonda
- motiveerivat töötasu

Lisainfo

Elulookirjeldus koos palgasooviga ning info, millal on võimalik tööle asuda, saata e-postile miljan.kalmus@post.ee või aadressile AS Eesti Post Edela regioon tallinna 22, 71001 Viljandi hiljemalt 29.08.2005.a. märgusõnaga "Jaeklientide müügijuht"
Lisainfo telefonil 435 5057

Tööpakkumise number
#49812

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2005
Kuulutus sisestati:
18. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem