Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195790

Jaeklientide müügi- ja tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügimeeskonna juhtimine ja arendamine
  • Kategooriate juhtimine
  • Sisseostude juhtimine
  • Turuosa positsioneerimine ja selle kasvatamine
  • Toote- ja klienditurundus

Ootused kandidaadile

* Meeskonna juhtimise ja müügijuhtimise kogemus min. 3 aastat
* Kõrgharidus
* Eesti keel emakeele tasemel, inglise ja soome keel väga heal tasemel
* Kontoriprogrammide tundmine tavakasutaja tasemel
* Valmidus töölahetusteks

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Töötasu (fiks+boonus)

Lisainfo

Vastame ainult kandidaatidele, kelle CV´s toodud taust vastab nõudmistele ning kes on kandideerides vastanud ka esitatud küsimusele.

Tööpakkumise number
#195790