Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801263

Jaekaubandustarvikute tootejuht/brändijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootesortimendi juhtimine ja müük

  • Tootegrupi müügimahtude planeerimine ja plaani täitmine

  • Tootesortimendi arendamine ja koostöö turundusega

  • Tootekoguste planeerimine ja laovarude juhtimine

  • Olemasolevate klientide hoidmine ja uute klientisuhete loomine

  • Hinnapakkumiste koostamine ja arveldamine klientidega

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidust
  • Head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
  • Arvutikasutamisoskust vähemalt kesktasemel
  • Varasemat müügitöö kogemust jaekaubandus valdkonnas (nt. Rimi, Selver, Coop, Prisma jne)
  • Orienteeritust tulemustele ja vastutustunnet
  • Iseseisvust ja ajaplaneerimisoskust
  • Enesekehtestamise ja läbirääkimiste pidamise oskust
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:

  • Vene ja soome keele oskus

  • Võimalust esindada tugevat brändi ja kvaliteetset toodangut

  • Eneseteostust ja võimalust panustada ettevõtte arengusse

  • Panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu

  • Kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet

  • Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi

Tööpakkumise number
#801263