Värsked tööpakkumised

Jaekaubandusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83438

Tööpakkumise number

83438

Töö kirjeldus

Ootame tööle aktiivset ja asjalikku inimest, kes koordineeriks kaupluste tööd. Sinu ülesanneteks on kaupade tellimine, kaupade väljapanek, töögraafikute koostamine, ostuarvete arvutisse sisestamine, inventuuride läbiviimine. Vajalik iseseisev mõtlemisvõime, juhilubade olemasolek, võimalus viibida komandeeringus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat ei pea olema meeletute kogemustega, küll aga ootame särvasilmset, tööhimulist ja aktiivset inimest kandideerima.

Pakume motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk + boonuspalk müügist), koolitusvõimalusi, võimalust töötada osaliselt kodus.

Lisainfo

Otsime täistööajaga töötajat asukohaga kas Tallinnas, Tartus või Pärnus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2006
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2006

Tegemist on kiiresti areneva firmaga Eesti lemmikloomakaupade turul. Ootame enda juurde tööle aktiivseid ja särasilmseid töötajaid, kes tahavad õppida ja areneda. Head võimalused firmasiseselt karjääriredelil tõusta.