Värsked tööpakkumised

Jaekaubandusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544003

Tööpakkumise number

544003

Töö kirjeldus

- jaekaubanduse osakonna töö juhtimine
- kontseptsiooni arendus ja väljapanekute koostamine
- koostöös turundusosakonnaga turundustegevuste planeerimine
- müügi-ja tegevusplaanide koostamine, täitmine ja järelvalve
- müügiaruandlus-ja analüüs
- ettevõtte sisseostustrateegia väljatöötamine
- suhtlemine hankijatega, läbirääkimised
- vajadusel uute kaubanduspindade leidmine

Nõudmised kandidaadile

Otsime meeskonda karismaatilist, teadlikku ja tahtejõulist Jaemüügijuhti!

Ootame Sind kandideerima, kui omad kõrgharidust ja/või väga head kogemust inimeste ja protsesside juhtimisel jaekaubanduses.
Valdad hästi eesti keelt ning vene-ja inglise keelt suhtustasandil.
Oled väga hea analüüsi-ja üldistusvõimega, hea planeerija, organiseerija, iseseisev, algatusvõimeline.

Pakume sulle väljakutseid meie ettevõttes. Võimalust osaleda kasvava organisatsiooni arenguprotsessis ning saada osa selle tulemustest.
Olla suurepärase meeskonna mõjukas juht

Põhipalgale lisaks saad arvestatavat preemiat vastavalt tulemustele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 2550 EUR kuus

ONOFF pakub iga päev uudishimulikule kliendile asjatundlikku, positiivset ja kiiret teenindust. Heade nõuannate ja usaldusväärsete soovitustega muudame kliendile valikute tegemise lihtsaks. Meie juhtmõte on alati olnud pakkuda uusimat tehnikat soodsaima hinnaga. Täna tegutseb meil Eestis 7 kauplust.
Sind ootab väljakutseid pakkuv ametikoht ja vägagi motiveeriv töötasu!
Sinu kogemused ja keskmisest suuremad teadmised kodutehnika osas on heaks stardiplatvormiks!
Kirjuta meile endast lühikeses motivatsioonikirjas ja me lepime Sinuga kokku kohtumise, kui meie arusaamad ja koostöövõimalused kattuvad!