Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622523

Jaekaubanduse müügitoe koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaekaubanduse müügitoe koordinaatorina on Sinu kohustused:

  • Müügipindade ja nende detailide ülevaate omamine, kaupluste vaheline liigutamine, uue varustuse vajaduste hindamine, vajadusel tellimine ja kaupluste nõustamine;
  • Kaupluste planogrammide pidev uuendamine ja haldamine;
  • Kampaaniate väljapanekud vastavalt planogrammidele ning hooajalisusele;
  • Analüüs - toetada kaupluste juhte ja jaemüügidirektorit müügi, laoseisu ja muu analüüsi abil, leida probleemsed kohad/näitajad;
  • Meie kaupluste pidev külastamine;
  • Toetada kaupluste põhiseid projekte, mis on seotud teiste osakondadega.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on:

  • Hea suhtlemisoskusega;
  • Aktiivse ja rõõmsameelse ellusuhtumisega;
  • Korrektne ja aus;
  • Hea eesti ja inglise keele oskusega;
  • Peab oluliseks meeskonnatööd.
  • Omab autojuhilube;
  • Oskab kasutada Excelit.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, sporditoetust, tervisekindlustust, meeskonnaüritusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes ja ametiauto kasutamise võimalust. Töökoha taotlejal peaks olema valmisolek paljudeks komandeeringuteks eelkõige Eesti piires.

Tööpakkumise number
#622523

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem