Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63576

Jaekaubanduse müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

jaekaubanduse töö koordineerimine s.h meeskonna juhtimine, müügiaruannete analüüs, kampaaniate korraldamine ja ettevõtte jaekaubanduse eelarve täitmine

Ootused kandidaadile

eeldame:

  • eelnevat töökogemust kaubanduses
  • kõrgharidust või selle omandamist
  • väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • positiivset ellusuhtumist
  • aktiivsust, julgust ja iseseisvust
  • analüüsivõimet
  • head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
  • meeskonnas töötamise oskust
  • head pingetaluvust
  • vene keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • arvutikasutamise oskust lõppkasutaja tasemel
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus teenindus ja/või müügi valdkonnas
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

pakume:

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • meeldivat meeskonda
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6257 286.

Tööpakkumise number
#63576

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2006

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohale toimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem