Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28597

Jäätmeosakonna (pea)spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keskkonnaministeerium otsib oma meeskonda kahte koosseisulist jäätmeosakonna (pea)spetsialisti.

Ühe ametikoha põhiülesandeks on jäätmekavade koostamise koordineerimine, sealhulgas Keskkonnaministeeriumi maakondlike keskkonnateenistuste nõustamine jäätmekavade- ja kohalike omavalitsuste jäätmehoolduseeskirjade, korraldatud jäätmeveo ja jäätmelubade küsimuses.

Teise ametikoha põhiülesanne on “tootja vastutuse” põhimõttega seotud õigusaktide ettevalmistamine ja vastava valdkonna tegevuse korraldamine, sealhulgas ettevõtjate- ja nende ühenduste ning Keskkonnaministeeriumi maakondlike keskkonnateenistuste nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt õigus-, keskkonna- või tehnoloogialane;
  • Eesti ja Euroopa Liidu keskkonnaalaste õigusaktide tundmine;
  • täpsus, korrektsus ja põhjalikkus probleemide ja ülesannete lahendamisel;
  • hea eesti keele oskus;
  • inglise keele oskus ametialase sõnavara valdamisega;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (Word, Excel, Powerpoint).

Kasuks tuleb:
  • erialase (jäätmealase) töö kogemus;
  • avaliku teenistuse kogemus;
  • erialane enesetäiendamine;
  • koostöövalmidus ja hea pingetaluvus;
  • teiste võõrkeelte oskus (vene, saksa, soome, prantsuse);
  • õigusaktide ettevalmistamise kogemus;
  • esinemisoskus ja analüüsivõime.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd;
  • sõbralikku töökeskkonda;
  • koolituse ja eneseteostamise võimalust;
  • tulemuslikkust arvestavat palka;
  • avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi.

Lisainfo

Lisainformatsioon töö sisut telefonil 6 262 814.

Tööpakkumise number
#28597