Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635408

Jäätmejaama operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saku jäätmejaama operaatori ülesandeks saab:

  • sorditud jäätmete vastuvõtt jäätmejaamas, koguse määramine, jäätmete kaalumine/mõõtmine;
  • klientide nõustamine, abistamine ja jäätmete suunamine õigesse konteinerisse;
  • kliendi andmete, üleantud jäätmeliikide ja -koguste sisestamine vastavasse programmi;
  • kliendile arve koostamine ja kliendiga sularahas või pangakaardimaksena arveldamine ning kliendile ostutšeki väljastamine;
  • kassa pidamine;
  • paberipressiga töötamine;
  • heakorra tagamine jäätmejaama territooriumil ja lähiümbruses;
  • ohutuse tagamine jäätmejaama territooriumil;
  • vastavate ametnike teavitamine jäätmejaamaga seonduvatest probleemidest.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on tööülesannete heal tasemel täitmist võimaldav haridustase, ta on kohuse- ja vastutustundlik ja ta:

  • oskab korrektselt suhelda;
  • oskab kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid ning arvutiprogramme;
  • on valmis õppima tundma valdkonda reguleerivaid norme ja juhiseid.

Ettevõte pakub

  • tööalaseid täiendkoolitusi
  • puhkust 28 päeva
  • haigestumise korral haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada CV koos motivatsioonikirjaga.
Lisainfot tööpakkumise kohta annab keskkonnaspetsialist Kerli Laur, tel 671 2427.
Tööle asumise aeg: märtsi keskpaik.

Tööpakkumise number
#635408

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

Saku vald on enam kui 10000 elanikuga mõnus elupaik Harjumaal. Meie lähinaabriteks on Tallinna ja Saue linnad ning Kiili, Kohila ja Saue vallad. Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku. Meie vallas on olemas kõik eluks vajalikud teenused, head sportimis- ja vabaajaveetmise võimalused, aktiivne kohalik kogukond, heal tasemel haridus- ja sotsiaalasutused.

Saku Vallavalitsus korraldab valla igapäevaelu ja viib ellu vallavolikogu kavandatud arendustegevusi. Vallavalitsuse struktuuris on ehitus- ja planeerimisteenistus, finantsteenistus, sotsiaalhoolekandeteenistus, majandusteenistus, toitlustusteenistus ning vallakantselei.

Saku Vallavalitsuse majandusteenistus korraldab vallavara haldamist ja kommunaalmajandust, vallasisest ühistransporti ja avalike alade heakorda ja vallaasutuste igapäevast toimimist.

Vaata rohkem