Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198288

Jäätmehoolde osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Osakonna juhataja põhilised tööülesanded
koordineerib osakonna tööd;
valmistab ette ja rakendab korraldatud jäätmevedu;
korraldab jäätmehoolduse kavandamist ja arendamist;
töötab välja tegevusvaldkonna juhendmaterjale;
korraldab ja koordineerib koostööd teiste linna ametitega ja organisatsioonidega;
valmistab ette ja viib ellu rahvusvahelisi ja riiklikke jäätmealaseid keskkonnaprojekte;
osaleb jäätmehoolduse kavandamisel, jäätmenõustamise ja jäätmealase keskkonnateavitustöö korraldamises.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus
juhtimiskogemus
vähemalt 3-aastane töökogemus jäätmemajanduse valdkonnas
erialaste teadmiste olemasolu, nende väga hea tase ning kasutamisoskus
eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
oskus töötada meeskonnas
algatus- ja analüüsivõime
hea stressitaluvus ja võime töötada pingeolukorras stabiilselt ja tulemuslikult
hea suhtlemis-, väljendus- ja esinemisoskus.

Kandideerimisel tuleb kasuks riigi ja linna õigusaktide tundmine.
Valikul eelistame meeskonnatööle orienteeritud, suure töövõime ja pingetaluvusega, jäätmemajanduse valdkonnas tulemusliku, täpse ja usaldusväärse tegijana silma paistnud kandidaate.

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
vastutusrikast ning mitmekesist tööd

Lisainfo

Avaldus, lühike motivatsioonikiri ja CV saata hiljemalt 02. juunil 2010 läbi CV Keskuse portaali, e-posti aadressile agur.maandi [at] tallinnlv.ee või postiaadressile Tallinna Keskkonnaamet, Harju 13, Tallinn 10130 märgusõnaga „jäätmehoolde osakonna juhataja“
Lisainformatsioon ametikoha kohta telefonil 6 164 081 Peep Pobbul

Tööpakkumise number
#198288

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 22900 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
26. mai 2010

Tallinna Keskkonnaamet on Tallinna linna ametiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Tallinna keskkonna- ja looduskaitse korraldamine ning tervislikuks elukeskkonnaks soodsate tingimuste loomine lähtudes säästva arengu põhimõtetest.

Vaata rohkem