Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737303

Jäämeister Uisupargis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö traktoriga/jäämasinaga liuväljadel

Jäähooldus

Uiskude teritamine

Töö november-aprill, graafiku alusel

Ootused kandidaadile

vanus alates 18.a

vajalik vähemalt B-kategooria juhtimisõiguse olemasolu

Kohusetunne ja tehniline taip

Ettevõte pakub

Väljaõpet koha peal

Lisainfo

Vajalikud koolitused ja väljaõppe, vastavalt personaalsele vajadusele, organiseerib tööandja

ISE VALID PÄEVAD JA ÜRITUSED, MILLAL TÖÖTADA SOOVID!

Tööpakkumise number
#737303