2023-08-23 14:48:55

Jaamatöö korralduse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööks on jaamade dokumentatsiooni vormistamine, haldamine, ajakohasena hoidmine ja uuendustesse panustamine läbi digitaliseerimise. Sinu vastutuses on protsesside kaardistamine, eriarvestust peetava inventari kontrollimine ja inventuuri läbiviimine, liiklusohutusalaste juhtumite dokumenteerimine ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

Liitu meiega, kui Sul on tehniline haridus, mõistad tehnilist dokumentatsiooni, Sul on jooniste lugemise oskus, oled tehniliselt taiplik, väga hea eesti keele oskusega ja suhtled ka vene keeles. Tööks on vajalik juhilubade olemasolu. Kasuks tuleb raudtee valdkonna alased teadmised ja töökogemus.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust osaleda Eesti Raudtee jaamatöö osakonna projektide elluviimises ja uuenduslike lahenduste väljatöötamises ning rakendamises. Meil on töötajatele lai väärtuspakkumine, sh toetav meeskond, konkurentsivõimeline ja stabiilne töötasu, 3 tasustatud tervisepäeva aastas, spordikulude kompensatsioon. Sinu töökoht asub Tallinnas kaasaegses kontoris Telliskivi Kvartalis koos tasuta parkimisvõimalusega.