JAAMAKORRALDAJA
Tööpakkumise number #725994

Eesti Raudtee AS
Valgamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • hallata jaamades vajalikku aruandlust ja dokumentatsiooni;

  • korraldada rongide vastuvõtmist ja saatmist;

  • korraldada raudteeveeremi ümberpaigutusi;

  • vahetada rongiliiklusega seotud informatsiooni rongidispetšeri ja naaberjaamade jaamakorraldajatega

Ootused kandidaadile

  • keskharidus

  • hea eesti ja vene keele oskus

  • huvi raudtee temaatika vastu

  • B-kategooria juhiload

  • osav arvutikasutaja

Tööpakkumise number
#725994

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. september 2021
Kuulutus sisestati:
27. august 2021
JAAMAKORRALDAJA JAAMAKORRALDAJA

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem