Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136553

Jääkmaterjalide käitleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • materjali jääkide koristus tootmises ja väljas k.a. taara
  • prügikonteinerite tühjendus ja prügiveo tellimine
  • vajadusel abistamine materjalide vastuvõtul ja väljastamisel

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik ja aus
  • hea füüsiline vastupidavus
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • iseseisvat tööd
  • mitmekesist tööd väikeses kollektiivis

Töö projektipõhine.Eeldatav kestvus kuni oktoober-november 2008

Lisainfo

Töökoht asub Jüri Tehnopargis

Tööpakkumise number
#136553

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 55 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem