Värsked tööpakkumised

ITSM konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59868

Tööpakkumise number

59868

Töö kirjeldus

eeluuringute läbiviimine
tarkvara juurutamine
kasutajate koolitamine
tarkvara konsulteerimine
kasutajajuhendite koostamine

Nõudmised kandidaadile

teadmised IT infrastruktuuri tööprotsessidest
teadmised riistvarast
arusaamine äriprotsessidest;
enesemotivatsiooni oskus;
eesmärgipärasus ja järjekindlus;
hea eesti ja inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil;

Ettevõte pakub

kiirelt arenevat keskkonda;
meeldivaid töökaaslasi;
stabiilset töökeskkonda;
ülemust, kes peab lugu töötajatest ja arvab, et töö peab olema “Fun”

Lisainfo

kasuks tuleb:
eelnev helpdesk tarkvara alane töökogemus;
teadmised MS SQL andmebaasidest;
Crystal Reportsi tundmine;
kõrgharidus;
ajaplaneerimise oskus;
oma auto olemasolu;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2006

Crystal Solutions on loodud 2004. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi majandustarkvara, CRM’i ja dokumendihalduse ning samuti IT-infrastruktuuri osas.

Meie meeskond koosneb oma ala kogenenud spetsialistidest, kes on juurutanud süsteeme nii suurtes kui väiksemates ettevõtetes.

Pakume oma klientidele majandustarkvara Scala juurutust ja hilisemat kasutajatuge. Tegeleme aktiivselt kliendi- ja dokumendihalduslahenduste juurutamisega ja sellekohaste konsultatsioonide andmisega. IT-infrastruktuuri osas katame kõikvõimalikud ettevõtte vajadused riistvara hangete ja hoolduse osas.